HFG - Haxball Forum Greece
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Player

Haxarena έρχεται!!!

2 απαντήσεις

Πήγαινε κάτω

Haxarena έρχεται!!! Empty Haxarena έρχεται!!!

Δημοσίευση από Jimius46 Δευ Ιουλ 06, 2015 3:37 pm

Πριν από λίγες μέρες, κατέφτασε στο email μου μήνυμα από τους developers του Haxarena, παιχνιδιού που μιμείται το Haxball. Σας δίνω το screenshot tou mail. Όπως θα δείτε, η beta φάση του παιχνιδιού θα αρχίσει σύντομα, συνεπώς θα έχω περισσότερα νέα σύντομα. Δεν αναμένω ολοκληρωτική μετανάστευση των παικτών Haxball στο νέο αυτό παιχνίδι, αλλά αν οι δημιουργοί εκπληρώσουν αυτά που υπόσχονται, το Haxarena θα γίνει άξιος αντίπαλος του Haxball. Μαζί με αυτό το μήνυμα, μου ζητήθηκε να συμπληρώσω μία έρευνα σχετικά με τα χαρακτηριστικά του παιχνιδιού. Ένα στοιχείο που με προβλημάτισε είναι το γεγονός ότι υπήρχε ερώτημα του τύπου: "Τι ποσό είστε διαθετειμένοι να δώσετε προκειμένου να αποκτήσετε συγκεκριμένα features;". Ελπίζω ένα τέτοιο σύστημα συναλλαγών, να μην επηρεάζει το παιχνίδι αυτό καθαυτό, αλλιώς το παιχνίδι θα είναι καταδικασμένο να αποτύχει. Ελπίζω επίσης να διατηρήσει επίσης το κλασικό στυλ του Haxball που πλέον όλοι μας έχουμε συνηθίσει, να μην διαφοροποιηθεί δηλαδή από το ήδη επιτυχημένο format. Θα προσπαθήσω να σας ενημερώνω με κάθε update που γίνεται, σε περίπτωση που το project όντως προχωρήσει. Σε καμία περίπτωση δε σας ωθώ να γραφείτε στο newsletter του Haxarena. Πείτε μου τη γνώμη σας παρακάτω.

Haxarena έρχεται!!! 15ybwrb
Jimius46
Jimius46
άμυνα και κάνε προσευχές

Join date : 16/07/2012
Posts : 95
Location : Σπάρτη

https://www.youtube.com/jimius46

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Haxarena έρχεται!!! Empty Απ: Haxarena έρχεται!!!

Δημοσίευση από CopyRight Δευ Ιουλ 06, 2015 3:44 pm

Νομιζω αυτο ειναι κατι που περιμενα απο 3-4 χρονια... tongue tongue tongue
CopyRight
CopyRight
Ήμι-άμπαλος

Age : 29
Join date : 25/05/2011
Posts : 21
Location : Greece Komotini

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης