HFG - Haxball Forum Greece
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Player

Αγωνιστικές, Αποτελέσματα, Στατιστικά

2 απαντήσεις

Πήγαινε κάτω

Αγωνιστικές, Αποτελέσματα, Στατιστικά Empty Αγωνιστικές, Αποτελέσματα, Στατιστικά

Δημοσίευση από Jimius46 Πεμ Ιουλ 02, 2015 2:08 pm

Σε αυτό το υπολογιστικό φύλλο, εκτός από το πρόγραμμα που ήδη εμπεριέχεται, μετά το τέλος κάθε αγωνιστικής θα συμπληρώνονται τα εκάστοτε στατιστικά, αποτελέσματα, ενώ θα συμπληρώνεται επίσης ο βαθμολογικός πίνακας. Επειδή αυτή η προσπάθεια γίνεται αποκλειστικά από εμένα, θα σας παρακαλέσω να είστε συνεργάσιμοι, έχοντας διαβάσει προσεκτικά και τις υπόλοιπες αναρτήσεις οι οποίες περιγράφουν αναλυτικά τη διαδικασία που πρέπει να ακολουθηθεί πριν και μετά τις αγωνιστικές, καθώς και να ανεβάζετε έγκαιρα τα replay των αγώνων.
Σχετικά με τη διαδικασία συννενόησης με τους άλλους αρχηγούς προτείνεται η συννενόηση μέσω του chatbox του φορουμ. Σε περίπτωση που η μία ή και οι δύο πλευρές έχουν σοβαρό πρόβλημα με την προκαθορισμένη ημέρα και ώρα του αγώνα, οφείλουν να λάβουν πρωτοβουλία έγκαιρα και να ενημερώσουν τις άλλη ομάδα.
Προκειμένου να επιτευχθεί αυτό προτείνεται ο συχνός έλεγχος του φόρουμ για τυχόν μυνήματα που μπορεί να σταλούν καθώς και η δημιουργία room στο haxball με τίτλο π.χ. (Οι [συντομογραφία ομάδας] θέλουν άλλη ώρα. Ελάτε να μιλήσουμε).
Εύχομαι η πρώτη αυτή σεζόν να κυλίσει ομαλά και όλα τα μέρη να απολαύσουν την εμπειρία. Να θυμάστε, πρώτα η κοινότητα και μετά η ανταγωνιστικότητα. Μην αφήσετε τις διαφορές να σας απομακρύνουν.

Ορίστε το Φύλλο



[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]


Έχει επεξεργασθεί από τον/την Jimius46 στις Πεμ Ιουλ 02, 2015 10:56 pm, 1 φορά
Jimius46
Jimius46
άμυνα και κάνε προσευχές

Join date : 16/07/2012
Posts : 95
Location : Σπάρτη

https://www.youtube.com/jimius46

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αγωνιστικές, Αποτελέσματα, Στατιστικά Empty Απ: Αγωνιστικές, Αποτελέσματα, Στατιστικά

Δημοσίευση από Hazardos Πεμ Ιουλ 02, 2015 3:40 pm

Καλησπερα Jim και συγχαρητηρια για τον τροπο οργανωσης. Τα στατιστικα για καθε παιχτη μετά απο καθε αγωνα συμπληρωνονται απο σενα, ή πρεπει εμεις να σου τα δωσουμε?

Επίσης: Δεν εχω καταλαβει το προγραμμα. Ποιος με ποιον θα παιξει στην πρωτη αγωνιστικη?
Hazardos
Hazardos
Playa

Join date : 06/03/2015
Posts : 109

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αγωνιστικές, Αποτελέσματα, Στατιστικά Empty Απ: Αγωνιστικές, Αποτελέσματα, Στατιστικά

Δημοσίευση από Jimius46 Πεμ Ιουλ 02, 2015 4:39 pm

Hazarde, δημοσίευσα αυτό το φύλλο χωρίς να έχω συμπληρώσει το πρόγραμμα. Τα στατιστικά αν πρόσεξες συμπληρώνονται από εμένα. Το πρόγραμμα θα δημοσιευτεί σήμερα το βράδυ. Περιμένω confirmation από κάποια άτομα.
Jimius46
Jimius46
άμυνα και κάνε προσευχές

Join date : 16/07/2012
Posts : 95
Location : Σπάρτη

https://www.youtube.com/jimius46

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης